Nyári játékos személyiségfejlesztő hét 6-12 éves gyerekeknek, korosztályonkénti bontásban
Játsszunk és kalandozzunk együtt szimbolikus szerepjátékok és művészetterápiás eszközök, a gyerekek kreativitását mozgósító technikák segítségével!
Szeretettel várjuk a gyerekeket!
Helyszín: WK, 1192 Bp. Petúr u. 7.
A foglalkozások időtartama: 2 óra/nap – 9-17 óra között, kétóránkénti bontásban előre egyeztetett időpontban
Részvételi díj: 30.000,- Ft
A kurzusra előzetes jelentkezés szükséges!
Részletek és jelentkezés: jatekos.szemely@gmail.com
Bánffy Panna (gyermekpszichodráma asszisztens, gyerek coach) | +36 20 572 2778
Lélfai Gyöngyvér (pszichodráma asszisztens) | +36 20 452 5321
FIZETÉS: FONTOS! Kérjük, hogy a kurzus részvételi díját lehetőleg a jelentkezéssel egy időben, egy összegben, de legkésőbb a befizetési határidőig (2024. 06. 14.) átutalással a KMO Művelődési Központ és Könyvtár számlaszámára - OTP 11784009-15519102 - szíveskedjenek befizetni. Amennyiben részletfizetéssel kíván élni, két egyenlő részletben fizetheti az összeget. A megjegyzés rovatba kérjük a kurzus nevét, valamint a résztvevő gyermek nevét feltüntetni szíveskedjenek! A számlát a befizetést követően küldi a KMO gazdasági csoportja. A gyors ügyintézés érdekében, ha lehet, kérjük, küldjék el az átutalás visszaigazolását a gazdasági osztályra.
A játékos személyiségfejlesztésről bővebben:
Kaland, önértékelés, bátorság, önbizalom, szabadság, önkontroll,
konfliktuskezelés, énerő, nyitottság, öröm, kapcsolódás,
biztonság, empátia, önérvényesítés, figyelem
Különböző önismereti és személyiségfejlesztő módszerek, szimbolikus szerepjátékok, kitalált mesék segítségével a gyerekek megjeleníthetik saját nehézségeiket, konfliktusaikat és megoldást találhatnak azokra.
A szimbolikusan megfogalmazott és eljátszott problémák megérthetővé és feldolgozhatóvá válnak, a csoport pedig támogató légkört biztosít a személyes fejlődéshez, képességek fejlesztéséhez.
Foglalkozásaink oldják a gyermekekben a mindennapi stresszt, hozzásegítik őket énképük módosításához, életérzésük átalakításához, érzelmi egyensúlyuk megtalálásához. A gyermekeknek fejlődik önreflexiós képességük, mely segíti őket a közösségbe való beilleszkedésben, támogatást nyújt nehéz helyzetekben.